Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Filtreeri postitusi

Saame tuttavaks Riigipilve uue juhiga

Augusti alguses asus Riigipilve osakonna juhatajana ametisse Taavi Viilukas, kes uueks aastaks võtab üle teenuseomaniku rolli praeguselt RIKS Riigipilve ja IT osakonna juhatajalt Priit Kollo-lt. Riigipilve infokirja toimetus küsis Taavilt mõned küsimused, et tutvustada teda Riigipilve klientidele ja ka suuremale üldsusele.
Loe lisaks

Riigipilve teenusekataloogist saab vahukoort sealihaga

Riigipilve meeskonnalt on vahel küsitud, kuidas on võimalik, et kaks teenusekataloogis olevat teenust ei sobi omavahel kokku? Alguses võib tunduda kummaline, aga just nii see on, sest Riigipilve teenusekataloog ei ole üks ühiselt kokku kõlav harmoonia, vaid riigisektorile suunatud erinevate IT teenuste kogum.
Loe lisaks

Täna räägime GPU-dest

Graafikaprotsessor ehk GPU (graphics processing unit) on arvutikiip, mille abil genereeritakse arvutiekraanile kujutisi. GPU on võimeline kiiresti teostama keerulisi matemaatilisi arvutusi, mida vajatakse graafika, animatsioonide ja videote töötlemiseks. GPU-d töötavad paralleelarvutuse põhimõttel. See tähendab, et mitmed protsessorid tegelevad samaaegselt ühe ja sama ülesande erinevate osadega.
Loe lisaks

Arhiiv

Vaegnägijatele