Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Filtreeri postitusi

Kutse Riigipilve infopäevale 02.02.2022

Riigipilve tiimil on hea meel kutsuda Sind juba üheteistkümnendat korda ühisele kokkusaamisele, et koos täiendada oma teadmisi ning jagada olulist infot. Riigipilv sai loodud 2017 aastal koostöös erasektoriga, tänaseks oleme jõudnud sinna faasi, kus leping erasektoriga on lõppemas ja riik ostab Riigipilve välja. Kuidas hakkab see välja nägema ja kuidas kliente kaitsta omaniku vahetuse ajal, sellest kuuleb juba infopäeval. Infopäev toimub kolmapäeval 02.02.22 kell 13:00 – 17:15.
Loe lisaks

Riigipilve infokiri 5/2021

Riigipilv on nagu minimudel Eesti riigisektori koostööst. Riigipilv on selles mudelis kui Lumivalguke, kes keedab kodus suppi ja kliendid kui erinevate iseloomude ja nõudmistega 7 pöialpoissi, kes kirkad õlal ajavad koos Eesti asja.
Loe lisaks

Riigipilv 2.0 küsimustiku tulemused

Riigipilve arhitekti, Lauri Võsandi algatusel saatsime novembris klientidele välja küsimustiku rääkimaks kaasa Eesti Riigipilve tulevikus. Küsimustiku eesmärgiks oli koguda sisendit ja mõtteid, mida ja kuidas tulevikus edasi teha, kus on kliendid oma taristuga hetkel ja ka milliseid teenuseid neil võiks vaja minna lisaks praegu kasutatavatele.

Loe lisaks

Objektsalvestuse kasutuse jälgimine iseteeninduses

Kliendid, kes on tellinud endale Objektsalvestuse teenuse, saavad nüüd jälgida oma namespace’i ja bucket’ite kasutust Riigipilve iseteenindusest. Selleks tuleb minna objektsalvestuse tellimuse detailvaatesse ning vajutada nupule “Show report”.

Loe lisaks

Per aspera ad astra!

Meedias on juba laialdast kajastust leidnud Riigi Info ja Kommunikatsioonitehnoloogia Keskuse (RIT) asutuse loomine. Järgnevalt teeb Taavi Viilukas ülevaate, mis Riigipilve uuel aastal ees ootab.
Loe lisaks

Arhiiv

Vaegnägijatele