Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Kommentaarid (5)

KUTSE Kubernetese praktilisele veebiseminarile

Hea lugeja!

Riigipilvel on heameel Sind kutsuda Kubernetese praktilisele veebiseminarile.

Saadame Sulle eelinfot, et saaksid endal kuupäeva aegsasti ära broneerida. Üritus toimub 4. juunil kell 10:00-16:00 veebikeskkonna vahendusel.

Kubernetes ja mikroteenused on hetkel väga populaarsed. Kui soovid teada saada, miks või miks mitte neid tehnoloogiaid kasutada ja lisaks kuidas nad päriselt käega katsudes välja näevad, oled just õige inimene osalemaks sellel seminaril.

Üritus on jagatud kaheks osaks. Seminari esimeses osas antakse loengu vormis ülevaade Kubernetese ABC-st (Martin Õunap, TEHIK) ning mis on Kubernetese roll järgmise generatsiooni digiriigi arhitektuuris (Kristo Vaher, MKM). Päeva esimeses osas osalemise piiranguid ei ole, kõik on oodatud!

Seminari praktilises osas on kohtade arv piiratud ning siia ootame osalejaid, kellel on natuke rohkem tehnilisi oskusi ja huvi praktiliselt kaasa lüüa. Registreerimisel palume koheselt valida endale teema, millises grupis soovid osaleda:

  1. Kubernetese ABC - kui pole varem katsetatnud K8s ja tahad saada baaskogemust.
  2. CI/CD - kui tahad proovida, kuidas saab ehitada Continuos Integration / Continuous Delivery süsteeme kasutades K8s platvormi.
  3. Serverless - kui sind huvitab "function as a service" lähenemine teenuste arendamisel.

Päeva lõpetab külalisesineja - Rancher VP of Engineering Chris Urwin, kes räägib Kubernetese kasutamisest erinevates andmekeskustes korraga: "A tale of 2 DCs...".

Registreeri end üritusele siin.

Üritus toimub Euroopa Liidu struktuuritoetuse toetusskeemist "Infoühiskonna teadlikkuse tõstmine" Euroopa Regionaalarengu Fondi rahastusel. Infopäeva aitab läbi viia Publicon OÜ.


Lisa kommentaar

Email again:
Kommentaarid (5)
555 sample@email.tst · 14. detsember 2021
555 sample@email.tst · 14. detsember 2021
555 sample@email.tst · 14. detsember 2021
555 sample@email.tst · 14. detsember 2021
555 sample@email.tst · 14. detsember 2021
Vaegnägijatele