Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Kommentaarid (10)

Kutse Riigipilve Infopäevale 27.oktoobril

Meil on heameel kutsuda Sind Riigipilve neljandale infopäevale, mille läbivaks teemaks on koostöö riigis.

Infopäeval annab Riigi Infokommunikatsiooni SA (RIKS) ülevaate Riigipilve hetkeseisust ning Siim Sikkut Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumist (MKM) räägib teemal, milline on Riigi IT praegune seis ning toob välja konsolideerimise projekti tulemused ja tuleviku väljavaated.
Ürituse raames oleme palunud lavale erinevate asutuste esindajaid, kes jagavad oma kogemusi Riigipilvega toimetades - Siseministeeriumi infotehnoloogia- ja arenduskeskus (SMIT), Riigikantselei ja Tartu Ülikool.
Päeva lõpetab vestlusring, kus osalevad erinevad riigi IT majad, erasektori esindaja ning riigi digistrateegia kujundaja. Koos püütakse jõuda arusaamisele, kas koostöö riigis on vajalik, millised on tänased takistused ja kuidas koostööd teha, et sellest saaksid kasu kõik osapooled. Infopäeva lõpetame õhtusöögiga.  

Üritus toimub teisipäeval, 27. oktoobril Viru hotellis (Viru väljak 4, Tallinn), uksed avatakse kell 12.00 ja üritus algab kell 12.30. Infopäeval on võimalik osaleda ka interneti vahendusel.
Registreeri üritusele SIIN.

Ürituse kava:

12:00   Toekas tervituskohv
12:30   Siim Sikkut MKM-st annab ülevaate, milline on Riigi IT praegune seis seoses Riigipilvega. Lisaks toob välja konsolideerimise projekti tulemused ning annab ülevaate, kuidas edasi.

KLIENTIDE LOOD: Riigipilve kliendid räägivad oma loo, milles nemad on leidnud endale väärtuse koostöös Riigipilvega, et edendada üldist koostööd riigis.    

13:15   Sven Heil ja Priit Kollo, RIKS-st annavad ülevaate Riigipilve projekti seisust ning uutest teenustest.
13:45   Janek Rozov (SMIT) annab ülevaate, kuidas ja mis kasu näevad nemad oma teenuste pakkumisel läbi Riigipilve riigi üleselt.
14:05   Ivar Koppel (Tartu Ülikool) räägib protsessist, kuidas toimus nende taristu liidestamine Riigipilvega.
14:25   PAUS
14:40   Gert Uiboaed Riigikantseleist mõtestab lahti, kuidas kasutada Riigipilve taristut üleriigilise teenuse ehitamisel.
15:10   Sergei Butenko (Dell EMC) visioniseerib, et kuidas tegelikult võiks edasi minna!
15:50   PAUS
16:05   Infopäeva lõpetab VESTLUSRING, kus osalevad erinevad riigi IT majad, erasektori esindaja ning riigi digistrateegia kujundaja. Koos püütakse jõuda arusaamisele, kas koostöö riigis on vajalik, millised on tänased takistused ja kuidas koostööd teha, et sellest saaksid kasu kõik osapooled. Olulisel kohal vestlusringis on teada saada, mis on põhilised motivaatorid, et IT majad tahaksid oma arendatud teenuseid, kompetentse ja protsesse pakkuda riigi üleselt.
17:00   ÕHTUSÖÖK

Praktiline info 

  • Palume saabuda aegsasti, et registreerumisel ei tekiks järjekordi.  
  • Üritusel on hajutatud istumisplaan, seetõttu on üritus rangelt vaid registreeritud osalejatele.  
  • Palume Teil hoida mõistlikku distantsi terve ürituse jooksul.
  • Kohapeal on olemas käte desinfitseerimise vahendid, mida palume kasutada.

  • Palume võtta kaasa näomask ja seda ürituse ajal kanda. Kellel maski ei ole, siis saab selle ürituste registreerimislauast.

  • Terviseameti soovitusi sesoses COVID-19-ga saate lugeda siit.  

Toreda kohtumiseni! 

Üritust korraldab Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Euroopa Liidu struktuuritoetusskeemist „Infoühiskonna teadlikkuse tõstmine“, mida rahastab Euroopa Regionaalarengu Fond. Üritust aitab läbi viia Publicon OÜ.

 


Lisa kommentaar

Email again:
Kommentaarid (10)
555 sample@email.tst · 14. detsember 2021
555 sample@email.tst · 14. detsember 2021
555 sample@email.tst · 14. detsember 2021
555 sample@email.tst · 14. detsember 2021
555 sample@email.tst · 14. detsember 2021
555 sample@email.tst · 14. detsember 2021
555 sample@email.tst · 14. detsember 2021
555 sample@email.tst · 14. detsember 2021
555 sample@email.tst · 14. detsember 2021
555 sample@email.tst · 14. detsember 2021
Vaegnägijatele