Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Kommenteeri

Küberkuul soodustus LogStack logide halduse   ja  küberhügeeni tellimusele

Oktoober on küberkuu ja küberkuu raames soodustus  LogStack keskse logide kogumise ja töötlemise keskkonna teenustele  ja küberhügeeni kursusele. 

Tellides Riigipilve kataloogist (turuplatsilt) LogStack logide haldust enne 31.10.2022 (k.a) kehtib tellitud teenusele esimesed 3 kuud 50% soodustus, v.a ühekordsele ülesseadmise tasule.
Logide haldust on võimalik tellida nii täishaldusega kui ilma. Täishaldus võimaldab saada tarkvara uuendusi ning teenuseosutaja paigaldab ise platvormi toed.
Teenuse maksumusega saab tutvuda: https://riigipilv.ee/teenused/turvalisus/logide-haldus-bytelife

 Tellides Riigipilve kataloogist (turuplatsilt) küberhügeeni kursust enne 31.10.2022 (k.a) saab tellija sisu kohandamine vastavalt tellijale soovile (kustomiseerimine) -50% maksumusest ning kuutasu -10% paketi maksumusest, mis lähtub töötajate arvust. Tellides ka täishaldust, siis teenuseosutaja teostab kõik süsteemis läbiviidavad tööd ja uuenduste paigaldused (s.h. turvavärskendused).
Teenuse maksumusega saab tutvuda: https://riigipilv.ee/teenused/turvalisus/kuberhugeen

 Riigipilve kasutajad saavad tellimuse esitada Riigipilve iseteeninduses olevast kataloogis (turvalisusteenused).

Kellel huvi, aga pole Riigipilve kasutaja, siis andke teada klient@riigipilv.ee, sõlmime koostöökokkuleppe ja arvestame oktoobris 2022 huvi näitamise korral küberkuusoodustustega.

Lisa kommentaar

Email again:
Vaegnägijatele