Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Turvalisusteenused aitavad täita infosüsteemide turvanõudeid ja kindlustada infosüsteeme rünnakute jm pahatahtliku tegevuse ennetamisele ja tuvastamisele.

teenus on loodud ettevõtetele ja organisatsioonidele, kes soovivad turvaliselt jagada või saada ligipääsu Eesti e-riigi või mõne teise riigi andmekogule või publitseerida enda andmekogu X-tee keskkonnas.

teenuse raames saab tellija kasutada jagatud riistvaralise turvamooduli (HSM) funktsionaalsust turvasertifikaatide ja autentimisvõtmete hoidmiseks.


on mõeldud nendele tellijatele, kes vajavad detailsemat ülevaadet ja rohkem kontrolli oma VPC võrgulüüsi üle. Check Point virtuaalset tulemüüri on võimalik tellijal ise hallata või siis tarbida antud toodet koos sobiva toe- ja halduspaketiga.Arvutivõrkude turvanõrkuste avastamise ja visualiseerimise automaatlahenduse süsteem, mis annab ülevaate sisevõrgus olevatest infovaradest (hostid), Infovarade muutuste ajaloost (kui on lisandunud või välja jäänud hoste kahe skanneeringu vahel), ajaloost varasemalt leitud haavatavuste ja nende likvideerimise või mittelikvideerimise kohta ning annab võimalus integreerida lahendust läbistustestide läbiviimisega.Teenuse eesmärgiks on paigaldada ja häälestada keskne logide kogumise ja töötlemise keskkond – LogStack, võimalikult kiiresti.  Logstack võib koguda logisid üle kogu infrastruktuuri: 
  • serverite failidest push või pull turvalise transpordikanaliga,  
  • võrguseametest või muudest allikatest üle syslog protokolli.

    Kogutud logid normaliseeritakse ja indekseeritakse, mis teeb võimalikuks nende kiire töötlemise: otsingud, korrelatsiooni ja visualiseerimise. Primaarseks kasutajaliideseks on veebipõhine liides, mis võimaldab ka paindlikku andmetele ligipääsu juhtimist (RBAC). Teenuse loomiseks kasutakse klasterdatud Elasticsearch ja sellega seonduvaid komponente. Teenus võimaldab otsida ettevõtte andmesidevõrgu IT-süsteemides olevaid turvanõrkusi ning annab ettevõttele ülevaatliku raporti, mille kaasabil on võimalik teha teadlikke otsuseid parendamaks ettevõtte IT süsteemide turvalisust.


Teenuse raames annab teenusepakkuja Telia tellija kasutada küberkaitse tarkvara (Trend Micro Deep Security), mis aitab kaitsta ettevõtte servereid viiruste ja pahavara eest.

Tarkvara paigaldatakse teenusepakkuja poolt tellija Windows või Linux serveritele ning teenusepakkuja vastutab platvormi töö ja võimalike viiruskaitse alarmide lahendamise eest.


Vaegnägijatele